Afgelopen weekend viste de KarperGroep hun laatste wedstrijd van dit jaar

terug naar overzicht

Maandag, 9 oktober 2017

Deze werd gevist aan de recreatieplas Zeumeren. Ondanks het barre koude weer en de harde wind, waren alle 12 koppels goed gehumeurd en zat de sfeer er goed in.

Na een vlotte stekloting werden de auto's (met toestemming van het beheer) rond de plas gereden. Hierdoor hoefde er niet gesjouwd te worden en kon iedereen snel zijn stek in orde maken.Een stille vrijdagavond volgde, maar al vroeg op de zaterdag ochtend melde het eerste koppel een gevangen vis, wat voor hun zeker niet de laatste zou zijn...De rest van de zaterdag melde het koppel Johan & Gerda nog een aantal vissen wat hun de overwinning deed opleveren.

Zaterdag avond wist het koppel Jan & Ronald ook nog een vis te melden wat hun een 2e prijs opleverde.Met totaal 5 gevangen vissen sloten we het weekend in het zonnetje af.Check voor alle foto's van dit geslaagde weekend het foto album